Pasibaigė mėnesį trukęs projektas "Gegužė - tarnysčių mėnuo"

Gegužės mėnuo "Gerosios Naujienos" bendruomenėje - tarnysčių mėnuo! Viso gegužės mėnesio metu bei pirmąjį birželio sekmadienį bendruomenėje vyko pamaldos, kuriose akcentavome tarnavimo prasmę tiek bažnyčioje, tiek už jos ribų.

Tarnysčių mėnesio metu turėjome keletą svečių, tarp jų ieškaudievo.lt vadovas Robertas Peteraitis ir Panevėžio evangelinės bažnyčios pastorius Ramūnas Jukna. 

Kalbėtojai gvildeno tokias temas kaip "Tarnaujantis Dievas" (past. Artūras Pučkovas), "Geri ir blogi įpročiai: kaip jie veikia tarnystę" (Robertas Peteraitis), "Kaip atpažinti Dievo pašaukimą" (Eduard Goss), "Tarnavimas Dievui ten, kur esi Tu" (past. Artūras Pučkovas), bei "Malonės sustiprinti" (Ramūnas Jukna).

Dar daugiau, gegužės mėnesį mokėmės ne tik iš įkvepiančio Dievo Žodžio, bet ir vienas iš kito. Apie tarnavimą savo kasdienybėje dalinosi bendruomenės nariai: Dievo žodį kalėjimuose daugiau kaip dešimtmetį skleidžiantis kapelionas Liutauras Zacharka, nuoširdžią pagalbą iš namų teikianti dviejų mažamečių vaikų mama Kristina Kantautienė, tris savus vaikus ir du įvaikintus vaikus auginanti Valdo ir Danutės Jasevičių šeima bei Neįgaliųjų centruose dirbanti ir neapmokamą pagalbą neįgaliesiems teikianti Loreta Purauskienė.

Tarnysčių mėnesiu siekėme ne tik prisiminti tarnavimo prasmę, žvelgti į tarnaujantį Dievą, tačiau taip pat padaryti bendruomenėje veikiančias tarnystes labiau atviromis ir kviečiančiomis. Tarnystes interviu forma turėjo galimybę pristatyti tarnysčių vadovai arba atstovaujantys tarnautojai. 

Pristatytos įvairios bendruomenės veiklos ir tarnavimai: Renginių organizavimas, Informacijos vizualizacija, Erdvių paruošimas, Socialinis tarnavimas, Bendruomenės taryba, Choras "Geroji Naujiena", "Valio" choras, GN šlovinimo grupė, Garso operatorius, Teatro tarnystė, Tarnavimas vaikams, Paauglių klubas, Jaunimo tarnavimas, Bendruomenės virtuvė, Maldos tarnavimas, Mamų maldos tarnavimas, Tvarkdarių tarnavimas ir Pastorystė. 
Dauguma tarnysčių pristatė savo turinį bei poreikius, kiti tarnavimai buvo pristatyti kaip labai svarbūs, tačiau reikalaujantys atgaivinimo ("Valio" choras, Paauglių klubas).

Jeigu jauti Dievo pašaukimą ir nori prisidėti prie tarnavimo bendruomenėje, kreipkis į konkrečios tarnystės vadovą ar koordinatorių, arba rašyk el. paštu info@gerojinaujiena.lt nukreipimui į rūpimas tarnystes!

Renginio galerija

Ankstesnis įrašas
Sekantis įrašas