Kovo 16-17 dienomis Kauną ir krikščionių baptistų bažnyčią „Geroji Naujiena“ aplankė 7 studentai iš 'Gyvenimo Žodžio' ('Word of Life') Biblijos instituto, esančio Vengrijoje. Studentai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Brazilijos ir Venesuelos atvyko pasidalinti tuo, ką Dievas jiems dovanojo bei išmokė studijuojant Biblijos institute. 

Vos atvykę į Lietuvą, pastoriaus Artūro lydimi studentai apsilankė Kauno nepilnamečių pataisos namuose ir susitiko su dalimi įstaigos auklėtinių. Susitikimo metu studentai turėjo puikią galimybę dalintis Evangelija bei savo liudijimais, kaip Dievas asmeniškai veikė kiekvieno gyvenime. Kovo 17 dieną jaunuoliai Kauno baptistų bažnyčioje „Geroji naujiena“ surengė susitikimą paaugliams, pavadinimu „Be a Disciple“. Atvyko 8 paaugliai iš Kauno „Kristaus misijos“ ir „Gerosios naujienos“ baptistų bendruomenių. Jaunimas kalbėjo apie Evangeliją, evangelizavimo svarbą, Dievo troškimą ir įsakymą skelbti Jo Gerąją Naujieną. Dalyviai visi kartu diskutavo ir mokėsi, kokiais būdais galima evangelizuoti. Pasistiprinę žiniomis ir pietumis, paaugliai bei studentai išsiruošė savo žinias pritaikyti praktiškai - visi kartu nuvyko į Kauno senamiestį evangelizuoti gatvėse sutiktiems žmonėms. Daugumai paauglių tai buvo pirmas kartas evangelizuojant nepažįstamiems, todėl tam prireikė nemažai drąsos. Tačiau paaugliai šį iššūkį priėmė ir Dievo veikimui apribojimų neliko – viena moteris priėmė sprendimą pasitikėti Jėzumi kaip savo Gelbėtoju! 

Grįžę po evangelizavimo, dalyviai buvo pilni įspūdžių ir istorijų apie sutiktus žmones, jų skirtingus tikėjimus ir požiūrius. Todėl visi neskubėjo skirstytis ir dar ilgai dalinosi įspūdžiais, išmoktomis pamokomis ir drąsino vienas kitą neapleisti Dievo duotos privilegijos šviesti Jo šviesa pasauliui. Be viso to, jaunimas turėjo nuostabų laiką kartu bendraujant, žaidžiant, valgant, giedant ir meldžiantis. Nors praleido tik vieną dieną kartu, paaugliai spėjo artimai susidraugauti su studentais iš Biblijos instituto. 

Ačiū Dievui, kuris palaimino studentų laiką ir tarnystę Lietuvoje bei apdovanojo gražiais prisiminimais! Džiaugiamės, kad „Geroji naujiena“ galėjo tapti vienu iš jų.

Renginio galerija

Ankstesnis įrašas
Sekantis įrašas