Kviečiame klausytis paskaitos ir gyvai užduoti klausimus tiesioginės transliacijos metu.

Paskaitą ves:
Laurynas Jucevičius, www.apologetika.lt įkūrėjas, Reasonable Faith Vilnius vadovas ir Vilniaus universiteto filosofijos doktorantas, anksčiau profesionaliai užsiiminėjęs sportu.

Į klausimus gyvos transliacijos metus atsaikinės:
Laurynas Jucevičius, pastorius Artūras Pučkovas (Kauno krikščionių baptistų bendruomenė "Geroji naujiena", www.gerojinaujiena.lt) ir Eduard Goss, VŠĮ Santykių dirbtuvės įkūrėjas (https://www.facebook.com/santykiudirbtuves/)

Tema:
„Sveikame kūne, sveika siela.“ Šis posakis girdėtas beveik kiekvienam ir dažniausiai suprantamas kaip tai, kad, lavinant kūną, kartu vystosi ir sielos „sveikata“. Jis, čia pateikiamas perfrazuotas, aptinkamas Juvenalio 10 satyroje: „Reikia melsti dievų, kad sveika siela būtų sveikame kūne.“

Egzistuoja ir kita sentencija, savo idėja kiek panaši į pastarąją, kurią kaip savo reklaminį šūkį naudoja ne viena maitinimo įstaiga: „Esi tai, ką valgai.“ Kūno lavinimas ir sveika mityba šiuo metu yra labai madingi ir, galima teigti, atspindi laikmečio mąstyseną. Bet, ar tikrai sveikame kūne ir siela bus sveika ir ar tikrai esi vien tai, ką valgai?

Ar, užtenka to, kaip linkima per gimtadienius, kad būtų sveikatos? Apie šiuos klausimus pasikalbėsime šio ketvirtadienio tiesioginėje transliacijoje.

 

 

 

Ankstesnis Renginys