Balandžio 19 diena, Didysis penktadienis
Arnoldo Jalianiausko ir Kauno krikščioniškojo choro „Geroji Naujiena“ koncertas (dirigentas Nerijus Šatinskas)

Renginys – nemokamas

 

Arnoldas Jalianiauskas

Arnoldas Jalianiauskas – muzikantas, režisierius, dainų autorius, išleidęs penkis muzikinius albumus. Jis taip pat ir aktorius bei tuo pačiu žmogus be kaukės, ieškantis atsakymų ne tik gyvenime, bet ir teatre. Arnoldas yra judesio meistras ir plastikas, lipdantis puošnų indą tiek profesinėje, tiek trijų šaunių sūnų ir žmonos šeimos scenoje. Kūrybinis Arnoldo kelias prasidėjo prieš 25 metus, o jo išgyvenimai yra įamžinti 5 albumuose: „Himnas meilei“ (2001), „Gyvenimo kely“ (2005), „Apvalyk mane“ (2009), „Giedu Tau“ (2013), „Ten, kur Tu“ (2016).
 

Kauno krikščioniškasis choras "Geroji Naujiena"

Kauno krikščioniškasis kamerinis choras „Geroji Naujiena“ įkurtas 2008 metais, prie moterų ansamblio prisijungus vyrams. Tuo metu choras daugiausia giedojo bažnyčioje „Geroji Naujiena“. Platesnę savo veiklą choras pradėjo 2009 metais, kai parengė koncertinę programą, skirtą Evangelijos žinios tūkstantmečiui Lietuvoje. Krikščioniškojo choro repertuarą sudaro lietuvių ir užsienio autorių tradicinės ir šiuolaikinės garbinimo giesmės. Kamerinis choras per savo gyvavimo istoriją yra pasirodęs daugelyje Lietuvos miestų. Didelio susidomėjimo sulaukė „Žalgirio“ arenos amfiteatre surengtas Arnoldo Jalianiausko autorinių dainų koncertas, kuriame, be jau minėto choro, solistui pritarė žymūs muzikantai: Artūras Anusauskas, Vytautas Labutis bei styginių kvintetas.

​Šiais metais Prisikėlimo festivalyje Arnoldas Jalianiauskas, Nerijaus Šatinsko vadovaujamas Kauno krikščioniškasis choras „Geroji Naujiena“ ir styginių kvintetas atliks Arnoldo Jalianiausko kūrybos velykinės tematikos giesmes.

Renginio galerija

Ankstesnis Renginys