Kūrybinė Oazė Moterims Sena Virsta Nauja
  • Renginio laikas: 15:30
  • Renginio vieta: Snaigyno g. 6 Kailinių k.

Mielos sesės,

     Artėja ilgai lauktos vasaros atostogos. O kokios atostogos be palapinių stovyklos Veisiejuose?! Kaip ir kasmet, stovykloje mes susibursime į moterų rankdarbių grupelę, kur pabendrausime ir parankdarbiausime. Šių metų tema – „Sena virsta nauja“ atvers mūsų spintų duris garderobo renovacijos procesui. Pirmiausiai pradėsime nuo labai paprastų, bet kūrybinių, naudingų ir gražių darbelių. Kitais metais imsimės sudėtingesnių operacijų.

    Taigi, jau dabar praverkite savo spintas, apčiupinėkite drabužius, pamąstykite ar visus dėvite, jei ne, tai kodėl jie užsikabėjo jūsų spintose, dėvėti nepavyksta, o vis dar mieli, atiduoti nesinori. Gal kažkas tuose rūbuose ne taip, nepatinka detalės, ilgis, plotis, o gal kažko trūksta, gal tiesiog reikia permainų, atnaujinimo. Jei tokių rasite, pakuokite į stovyklos lagaminą ir jie parvyks kur kas mielesniJ.

    Dar būtų puiku, kad nepamirštumėte savo adatų, siuvimo siūlų, žirklių. O jei po ranka pakliūtų kokia daili sagutė, ryškiaspalvis užtrauktukas, mielas kaspinėlis ar įmantrus mezginukas – viską prigriebkite į tą patį stovyklos lagaminą, tikrai pravers! Bus nepaprastai smagu, gavus patarimų, pačioms atnaujinti savo rūbus, suteikti jiems antrą galimybę, stebint kaip sena virsta nauja! Besidarbuojant pasidalinsime ir savo gyvenimo liudijimais, kaip Dievas sena pavertė nauja ir vis tęsia šį procesą...

Iki susitikimų stovyklos kūrybinėje oazėje!

 

Kristina Marija Aganson ir Kristina Kantautienė

Ankstesnis Renginys
Sekantis Renginys